29.05.2015 23:52

Zprávy ze školy v přírodě 29.5. - 5.6.2015

•  29.5.2015 Cestu do Příchovic zvládly všechny děti bez problémů. Po výborném obědě -  jsme se ubytovali a proběhli se na hřišti. Kvůli vydatnému dešti jsme shlédli pohádku ,, Doba ledová ,, . Po večeři a hygieně děti ulehly do postelí a spokojeně spí.
  • 30.5.2015 Dopoledne si děti hrály v lese, kde si postavily domečky pro skřítky. K obědu jsme měli bramborové špalíčky a vepřové se zelím. Odpoledne jsme si udělali procházku k rozhledně Maják. Děti dostaly k večeři hranolky a hamburger. Měly boule za ušima :-D
  • 31.5.2015 Dopoledne výšlap na rozhlednu Štěpánka.Po celý den nás hřálo sluníčko. K obědu jsme měli velký řízek s bram. kaší a večer sladká tečka - plněné ovocné knedlíky se šlehačkou. Jako překvapení pro děti motorkářská show.
  • 1.6.2015 Oslava dne dětí - trampolína a mléčný pohár. K obědu nás čekala plněná masová roláda s těstovinami.Hry v lese a krátká opalovačka :-) Zakončení dne u táboráku s buřtem.
  • 2.6.2015 celodenní výlet Harrachov -  návštěva skláren, skokanské můstky, muzeum Šindelka a Mumlavské vodopády Liščí stezkou.
  • 3.6.2015 Narození dcery Karolínky naší kolegyně Páji Hrubešové. Stopovaná s plněním úkolů od Krakonoše. Návštěva ducha Muhu Jizerských hor. Večerní pyžamová párty.
  • 4.6.2015 Předposlední den - balení kufrů, návštěva Lesoparku Slunečná - lesní průlezky pro děti. K večeři děti měly smažený sýr a brambor. Zakončení předávání diplomů a medailí. Rozloučení se školou v přírodě v Příchovicích.
  • Odjezd domů do Pardubic.