Mateřská škola Korálek Pardubice, Rumunská 90

Vážení rodiče, Mateřská škola Korálek je druhým domovem vašich dětí. Ráda bych, aby všechny činnosti, které pro Vaše děti připravují učitelky naší školy, byly velkým přínosem a obohacením předškolního období dětí, aby na čas strávený ve školce rády vzpomínaly, a aby jednou, až samy budou dospělými lidmi, uměly rozdávat lásku, radost a byly ohleduplné ke svému okolí, neboť to je v naší současné době třeba.

Doufám, že se nám ve spolupráci s Vámi podaří připravit pro Vaše děti radostné a šťastné dětství, na které nezapomenou.

Bc. Alena Stehnová

Navštivte naši virtuální prohlídku.

• 6 třídní MŠ pro děti ve věku od 3 do 7 let
  • MŠ navštěvuje celkem 156 dětí, které jsou rozděleny podle věku a s ohledem na Vaše požadavky (sourozenci, vztahy mezi dětmi) do tříd Červeného, Zeleného, Modrého, Žlutého, Bílého a Oranžového korálku
  • součástí objektu MŠ je velká zahrada s mnoha stromy, se sprchovištěm a postupně rekonstruovaným zahradním vybavením
  • s dětmi spolupracuje a odborně je vede 12 zkušených pedagogických pracovnic

Provozní doba MŠ:
6:30 – 16:30 hod.

Kam na výlet? Prosíme rodiče, zda by nepřispěli svými nápady a tipy na výlety MŠ Korálek. Své nápady můžete zasílat na e-mail: mskoralek@tiscali.cz, nebo je zapsat v rubrice "kniha hostů".

Domácí recepty. Prosíme rodiče, zda by nepřispěli svými oblíbenými nebo zajímavými recepty. Své nápady můžete zasílat na e-mail: mskoralek@tiscali.cz, nebo je zapsat v rubrice "kniha hostů".

• Nápady na výlet a recepty, kterými přispějete do rubriky "kniha hostů" či na školkový e-mail naleznete v rubrikách "Kam na výlety?" a "Domácí recepty"

Upozornění pro zákonné zástupce.
Kapacita naší mateřinky je 156 dětí, není k dispozici žadné volné místo pro umístění nových dětí ve školním roce 2017/2018.

řed. Bc. A. Stehnová

Více o mateřské školce

Menu není definováno.

Říjen 2018