Upravit stránku

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali o následujících novinkách:

Na doporučení od zřizovatele přijímáme od úterý 12.1.2021 tato opatření: 

V čase kdy se děti vzájemně spojují - ráno 6:30 - 7:15 a odpoledne od 16:00 - 17:00 budou mít děti na sobě roušku a veškerý personál respirátor. Dítěti, které přichází do MŠ ráno od 6:30 roušku nasadí rodič. Odpoledne ( od 16h ) s nasazením roušky dětem pomůže učitelka, až s nimi bude přecházet na sběrnou třídu. 

Tímto opatřením se pokoušíme předejít dalším úplným uzavírkám celé školky, či případnému zkracování doby provozu MŠ. Moc děkujeme za respektování těchto opatření a Vaše pochopení.  

Doplňující informace: 

  • Zahrada MŠ je rozdělena na sektory, tudíž při nepříznivém počasí ( náledí, velký vítr atd...) mohou být třídy na zahradě v oddělených částech, aby se zamezilo většímu kontaktu mezi dětmi ( tudíž budou děti na zahradě bez roušek).  
  • Samozřejmě budeme minimalizovat čas po který by děti měly mít nasazenou roušku. Proto mají paní učitelky instrukce se při pobytu venku pohybovat především v lese a na místech kde bude třída sama ( hřiště), kde roušky mít nebudou. Roušku mají mít děti v případě, že by se pohybovaly na sídlišti, či v místě, kde je větší koncentrace lidí. 
  • Ve třídách mají roušku pouze ty děti, které jsou v MŠ v čase od 6:30 - 7:15 a od 16:00 - 17:00 ( pokud to nebude z organizačních důvodů změněno, například dřívějším sloučením tříd z důvodu chybějícího personálu). Během dne a práce ve třídě roušky mít NEBUDOU.

Věřte, že se budeme snažit, aby Vaše děti v roušce trávily co nejkratší možný čas.   

Nahoru