PROVOZ BUDE NÁSLEDUJÍCÍ

mateřská škola je otevřena od 6:30 do 17:00 hodin. V čase od 6:30 do 7:15 se budou děti scházet na třídách takto:

• na ČERVENÉM KORÁLKU ( děti z ČK a děti ze ŽK )
  • na ZELENÉM KORÁLKU ( děti ze ZK a děti z MK )
  • na ORANŽOVÉM KORÁLKU ( děti z OK a děti z BK )

Děti se ráno přezují ve své šatně a přejdou v bačkorkách na určenou třídu. V 7:15h si je vyzvedne jejich paní učitelka a odvede na svojí třídu. V 8 hodin se branky MŠ uzamykají a do areálu MŠ již nebude nikdo vpuštěn !!

Odpoledne od 16h se děti spojí na dvě třídy ( v případě, že bude pěkné počasí budou děti venku) :

• na ČERVENÝ KORÁLEK ( ČK, OK,  ŽK )
  • na ZELENÉM KORÁLKU ( MK, ZK, BK )

Všechny šatny budou otevřeny do 16: 50h. V případě, jakékoli potřeby kontaktovat p.učitelky v odpoledních hodinách po 16 hodině ( nečekaně opožděný příchod pro dítě, nenadálá situace v dopravě atd ...) bude v provozu telefonní číslo na mobilní telefon červeného a zeleného korálku ( červený korálek 737 820 499, zelený korálek 737 837 809 )

Děkujeme za pochopení a spolupráci