Milí rodiče,

vzhledem k nedávné situaci, která u nás v MŠ nastala a kvůli které jsme všichni podstoupili test na Covid 19 vám chceme sdělit pár informací:

Všichni, kteří podstoupili test na covid 19, jsou negativní. Díky této dobré zprávě jsme mohli Mateřskou školu opět uvést do provozu tak rychle, za což jsme moc rádi.

V budoucnu se budeme snažit o to, aby taková situace už nemusela nastat a nebylo nutné uzavírat celou Mateřskou školu. Upravili jsme služby tak, aby se děti a zaměstnanci příliš nepotkávali a nemíchali, nicméně jsme škola s velkou kapacitou dětí a proto nastanou situace, kdy spojení dětí bude nutné ( běžná nemoc zaměstnance...). Prosíme Vás o spolupráci v této nelehké době, o trpělivost a shovívavost. Věřte, že pro bezpečí Vašich dětí a našich zaměstnanců děláme vše co je v našich silách.

děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.