Vážení rodiče,

I letos bude od 6.8. - 14.8. 2022 probíhat Sportovní park Pardubice v parku na Špici, kde si Vaše děti mohou vyzkoušet obrovské množství různých sportů.

Děti ze základních a mateřských škol mají hrací kartu na tuto událost za dotovanou cenu 45Kč (plná cena na místě je 95kč)

Každé dítě si může za dotovanou cenu objednat až 4 hrací karty. Počet karet můžete objednávat u paní učitelky na vaší třídě. Platba se provádí při objednávce karet.

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO 31.5.2022

Karty pak hromadně objednáme a rozdáme Vám je.

Info na  Sportovní park Pardubice (sportovnipark.cz)

Sportovní park Pardubice | Facebook

Určitě tuto akci doporučujeme, děti se tam seznámí hravou formou s velkou spoustou zajímavých sportů a po absolvování několika stanovišť získávají diplom a medaili na památku.