Předškolní děti se účastní týdenní školy v přírodě, kde zažívají společná dobrodružství a sbírají krásné vzpomínky na dobu předškolní docházky.
Zpravidla odjíždí na školu v přírodě 2 nejstarší třídy od pondělí do pátku. Místo školy v přírodě i téma, které bude děti celý týden provázet si určují paní učitelky samy. Je to obrovský přínos v samostatnosti a zodpovědnosti předškolního dítěte.