Oranžový korálek

Třída Oranžového korálku (OK) je umístěna v 1. podlaží budovy, která dříve sloužila jako objekt jeslí. Vstup je po nové dlažbě schodiště do patra, kde se dostanete do prostor zakryté lodžie a zde jsou vchodové dveře do třídy OK. Třída na Vás zapůsobí krásou teplých barev, nově vybaveným nábytkem, který umocňuje estetičnost prostředí. Velmi zajímavý je nábytek pro ukládání hraček a pomůcek k rozličným aktivitám dětí. Jde o mobilní nábytek, který lze přestěhovávat podle potřeby. Na třídách se setkáte s atypickými stoly pro pedagogy, které nenarušují interiér k volnému pohybu dětí. Stoly a židle jsou uzpůsobeny výšce dětí.

Dominantou třídy je umístění šňůry korálků, na kterých jsou fotografie všech docházejících dětí. Bezpečnost dětí je mimo jiné zajištěna oblými hranami stolků a židlí. Stoly jsou v nestandardních tvarech lichoběžníků a dají se sestavovat do rozmanitých celků.V centru třídy je otevřený prostor pro volné pohybové aktivity dětí s bazénem s míčky pro relaxaci a cvičební sestavou pro tělovýchovné činnosti. Velmi zajímavou místností je na třídě zimní zahrada, kde děti po obědě odpočívají, ale také dopoledne cvičí a hrají si volné hry.

Nápadně krásná je umývárna s toaletami, která je vybudována z materiálů přizpůsobených barvám Oranžového korálku. Rodiče jsou informováni o činnosti svých ratolestí na mnoha nástěnkách v šatně a ve vstupní místnosti.

Záchody

Umývárna

Hrací koutek

Menší herna - relaxační bazének, domeček