Žlutý korálek

Žlutý korálek se nachází v 1. podlaží vpravo mateřské školy, a jak název napovídá je laděn do žluté barvy a také je tak označován - Žlutým korálkem. Třída má hernu vybavenou kobercem a snadno dostupným nábytkem s hračkami a třídou se 4 stolky, zelenými židličkami a hracím koutkem s otevřeným úložným systémem pro jednodušší výběr hraček. Součástí třídy je i kabinet s výtvarným materiálem a zajímavými pomůckami pro plnění úkolů z RVP. Kabinet TV (společný s Modrým korálkem) obě třídy spojuje a děti se mohou vzájemně navštěvovat.

Sociální zařízení je rozděleno na umývárnu a WC, kde jsou jednotlivé toalety odděleny přepážkou a rozděleny na dívčí a chlapecké. Po obědě děti odpočívají na matracích, které si samy připraví a zpět uloží do speciálně vyrobených boxů.

Další nedílnou součástí Žlutého korálku je i šatna s novými botníky, které jsou praktické a pěkné. V šatně kromě nástěnek, kde jsou vystaveny práce dětí, najdeme také informační závěsný systém pro rodiče, kde mají všechny důležité a aktuální informace. Kapacita třídy je 26 dětí.

Třída ŽK - hrací koutek

Narozeninový trůn, stoleček přátelství